PRZENOŚNIK PNEUMATYCZNE M-ROL (WYBÓR MODELI) Zobacz większe

PRZENOŚNIK PNEUMATYCZNE M-ROL ( WYBÓR MODELI T422 )

Nowy produkt

Więcej informacji

Przenośnik pneumatyczny do ziarna  służy do rozładunku / załadunku ziarna, zbóż w sposób ssąco - tłoczący. Nie uszkadza ziaren co jest ważne w przechowywaniu zbóż do siewów. Przenośnik posiada bogate wyposażenie w standardzie. Posiada możliwość wykorzystania do przedmuchiwania silosów zbożowych.
Przenośnik pneumatyczny do ziarna potocznie występuje też pod dwoma innymi nazwami jako  dmuchawą ssąco-tłocząca lub zwyczajnie dmuchawa.

Przenośniki pneumatyczne są produkowane w firmie M-ROL od 1990 roku.  Impulsem do produkcji była z jednej strony prostota technologiczna i szerokie zastosowanie a z drugiej cechowało się to urządzenie uniwersalnością w transporcie ziarna i dużą mobilnością w gospodarstwie co zaskarbiło sympatię wśród rolników i zwiększyło potrzebę kupna by ułatwić prace przy przenoszeniu zboża.
Przenośnik pneumatyczny do ziarna T422 (11 kW)
moc silnika
[kW]
wydajność
[ton,h]
długość scania
[m]
długość tłoczenia
[m]
średnica rur tłoczących
[mm]
11 8 4 11 160
Wyposażenie standardowe ( takie samo dla obu typów) : wąż ssący fi 150 - 4 mb, ssawa/1szt, rury tłoczące fi 160 - 3mb/2szt, 2mb/2szt, 1mb/1szt, kolano 45st/2szt, klamra łącząca/8szt, cyklon/1szt, końcówka kierunkowa/1szt, 


Przenośnik pneumatyczny do ziarna T422 (15 kW)
moc silnika
[kW]
wydajność
[ton,h]
długość scania
[m]
długość tłoczenia
[m]
średnica rur tłoczących
[mm]
15 8 4 11 160


6 innych produktów w tej samej kategorii: